HAKKIMIZDA

Biraz kendimizden bahsedelim…

Su kabak İstanbul olarak biz ham su kabaklarını el yapımı, dekoratif, otantik, bakmaktan gözünüzü alamayacağınız kişiye özel çalışmalarla su kabağı lambaları olarak tasarlamaktayız.   

Su kabaklarını ahşap ve metal altlıklarla su kabağı abajurları haline, çeşitli asma aparatları ile su kabağı avizelerine, apliklere ve lambaderlere dönüştürmek için atölyemizde su kabaklarını özel tasarım desenler, osmanlı motifleri, boncuk süslemeleri ile buluşturmaktayız

Kişiye özel su kabağı lambaları istediğiniz şekilde tasarlatabilmeniz için beklentilerineze göre size her konuda yardımcı olmaktayız. Sitemizde bulunan örneklerden ilham almanızın ve yapılan çalışmaları tercih edebilmenizin yanında seçtiğiniz su kabağı lambasında özel logolar, figürler ve yazılar da tasarlatabilirsiniz.

Su kabağını farklı kılan en önemli özellik, her bir su kabağından doğada sadece bir tane olması ve her birinin şekli kendine has olması nedeniyle de mutlaka özel tasarım yapılmasıdır.

Eğer sevdiklerinize farklı, doğal ve ona özel bir hediye vermek istiyorsanız bu sizin için iyi bir tercih olacaktır. Yurt dışına ve yurt genelinde ürünlerimizi hasarsız bir şekilde müşterilerimize ulaştırıyoruz. Dünyanın her yerine ürünlerimizi kargolamaktayız. Kırılma ve hasar sorumlulukları bize aittir.